Gyakornok Árképzés területen

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • Határozatlan idejű

ÖTLETTŐL A MEGOLDÁSIG

Magyarországon 31 áruházunkban közel 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.
Közösségünk gazdag és sokszínű, nyitottan állunk a különböző nézőpontokhoz. Célunk, hogy megbecsülő és diszkrimináció mentes munkakörnyezetet teremtsünk, ahol az egyéni erősségek kerülnek fókuszba.
Munkakultúránk alapvető része, hogy mindenkinek lehetőséget biztosítsunk a fejlődésre.
Felelősséget vállalunk a környezetünk és a társadalom iránt és mindenkit támogatunk abban, hogy fenntarthatóbb otthont teremtsen.
Munkánk során praktikus és kreatív módon segítünk vásárlóinknak megvalósítani saját DIY ötleteiket.
Hiszünk abban, hogy az új és kreatív megközelítések révén túlléphetünk a megszokott kereteken.
Csatlakozz csapatunkhoz és éljük át együtt az alkotás örömét!

#alkotokedv #kozosség #sokszinuseg #felelosegvallalas #fejlodes #obihr

Feladatok, amik Rád várnak

  • Támogatod a Kategória menedzsereket ár-és versenytárs monitorozással
  • Áradatok gyűjtésével bővíted az aktuális díjszabási adatkörnyezetet
  • Az ár szempontjából releváns törzsadatok minőségét automatizált és manuális ellenőrzésekkel biztosítod
  • Elemzed a piaci környezetet és ellenőrzöd a versenytársi adatokat
  • Árképzési specialistánkat támogatod árazási adatbázisunk és versenyelemzéseink optimalizálásával.

Amit Tőled várunk

  • Folyamatban lévő tanulmányok gazdasági területen
  • Aktív hallgatói jogviszony
  • Analitikus gondolkodásmód, affinitás számokkal történő feladatok elvégzésére
  • Részletorientáltság, precizitás
  • Microsoft Office ismeretek (főleg Excel)
  • Előny: gyakornoki tapasztalat releváns területen és/vagy multinacionális cégnél
  • Előny: folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megjegyzés: a foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül lehetséges.

Amit kínálunk

  • Céges laptop
  • Céges rendezvények
  • Gyümölcs nap
  • Parkolási lehetőség

Kapcsolat

Érdeklődsz? Kattints a jelentkezés gombra!

Ha bármi kérdésed van írj nekünk emailt: karrier@obi.hu